Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 1050VA/600W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko
Виробник:APC
Код товару: 37078-02
SKU : BE1050G2-GR
Наявність: немає в наявності
Тип: режим очікування
Максимальне навантаження: 1050 ВА (600 Вт);
Вхідна напруга: від 180 до 266 В;
Вісім розеток (6 - з батарейною підтримкою, 2 - с функцією тільки мережевого фільтру),
Час роботи від батарей при 100%/50% навантаженні: 1хв 49сек/7 хв 21сек;
Інтерфейс: USB,
розміри (вxшxг): 120х130х365 мм;