Виробник:APC
Код товару: 36075-02
SKU : SRTG5KXLI
Наявність: немає в наявності
Потужність 5000VA(5000W),
Тип: подвійне перетворення (онлайн),
Вхідна напруга: 160–285В ~ 40 - 70 Гц Автовизначення,
Висота стойки 4U,
Вихідна напруга (работа від батарей) - синусоида,
Вихідні розетки (1) IEC 60320 C19 (2) IEC 320 C13 ,
Вбудований байпас,
Час роботи від батарей при 50%/100% навантаженні: 10/2 мин,
Габарити (вхшхг): 175х440х620 мм,