Комутатор TP-LINK TL-SG2218 16x1GE, 2xSFP, WebSmart
Виробник:TP-LINK
Код товару: 37993-02
SKU : SG2218
Наявність: є в наявності
JetStream 16-портовий гігабітний Smart комутатор з 2 SFP-слотами
  • Оптимізація голосових і відеододатків: пріоритизація (QoS) рівня 2/3/4 і IGMP snooping.
• 16 портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с
• 2 гігабітних SFP-слоти
Ні
100-240 В змінного струму, 50/60 Гц
440 × 180 × 44 мм
Монтується в стійку
12,3 Вт (220 В / 50 Гц)