Монітор Samsung 27" S27FG500E HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 180Hz, 1ms
Виробник:Samsung
Код товару: 38788-02
SKU : LS27FG500EIXUA
Наявність: немає в наявності
Огляд
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Яскравість (типова)
    350 cd/?
  • Коефіцієнт статичної контрастності (Contrast Ratio Static)
    1000 : 1 (тип.)
  • Роздільна здатність
    4K (3,840 x 2,160)
  • Час відгуку (мс)
    1 мс (GTG)
  • Кут огляду
  • Частота оновлення
    Макс. 4K 180 Гц / FHD 360 Гц
Дисплей
  • Розмір екрана (клас)
    27''
  • Тип екрана
    Плоский
  • Активна область дисплея (ШхВ) (мм)
    596.736 x 335.664 мм
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Тип панелі
    IPS
  • Яскравість (типова)
    350 cd/?
  • Яскравість (мінімальна)
    280 cd/?
  • HDR (розширений динамічний діапазон)
    HDR10
  • HDR10+
    HDR10+ Gaming
  • Роздільна здатність
    4K (3,840 x 2,160)
  • Час відгуку (мс)
    1 мс (GTG)
  • Кут огляду
  • Підтримка кольорів
    Макс. 1 млрд
  • Кольоровий простір sRGB
    99%
  • Частота оновлення
    Макс. 4K 180 Гц / FHD 360 Гц
Загальні характеристики
  • Energy Saving Solution
    Так
  • Режим Eye Saver
    Так
  • Відссутність мерехтіння
  • Розмір файлу
  • Сертифікат Windows
    Windows11
  • FreeSync
    FreeSync Premium
  • G-Sync
    Сумісний із G-Sync
  • Таймер вимкнення +
  • Чорний еквалайзер
  • Virtual AIM Point
  • Super Arena Gaming UX
  • Автоматичний перемикач джерел
    Auto Source Switch+
Smart сервіс
  • Smart Type
    Ні
Інтерфейс
  • Порт для дисплея
    1 EA
  • Версія Display Port
    1.4
  • HDCP Version (DP)
    2.2
  • Роз'єм HDMI
    2 EA
  • Версія HDMI
    2.1
  • HDCP Version (HDMI)
    2.2
  • Навушники
  • USB-C
    Ні
  • USB-B Upstream Port
    1
  • USB Type-A Downstream Port
    2
  • USB Type-A Downstream Version
    3.2 Gen1
Звук
  • Динаміки
Експлуатаційні характеристики
  • Температура
  • Вологість, %
    10 ~ 80%, без конденсації
Налаштування екрана
  • Налаштування виробника
  • Звіт про заводське калібрування
Дизайн
  • Колір рамки
    Чорний
  • Колір задньої частини
    Чорний
  • Колір підставки
  • Тип підставки
    Поворотня
  • Підставка з регулюванням висоти
    120.0 мм (±5.0 мм)
  • Поворотна підставка
  • Шарнірна підставка
  • Настінне кріплення
    100 x 100
Екологічний режим
  • Клас енергоефективності
    F
Потужність, кВт
  • Джерело живлення
    AC 100 - 240 В
  • Споживання електроенергії (максимальне)
    78 Вт
  • Споживання електроенергії (типове)
    25.0 Вт
  • Споживання електроенергії (DPMS)
    0.50 Вт
  • Споживання енергії (вимкнений)
    0.30 Вт
  • Енергоспоживання (річне)
    37 кВт/рік
  • Тип
    Зовнішній адаптер
Розміри
  • Розміри з підставкою (ШxВxГ), мм
    613 x 553.2 x 263.5 мм
    613 x 361.5 x 73.8 мм
    695 x 159 x 478 мм