Ігровий монітор ROG Swift OLED PG27AQDP - 27-дюймова (видима область 26,5 дюйма) WOLED-панель, 480 Гц (вище 360 Гц), 0,03 мс (GTG), сумісний із G-SYNC®, спеціальний радіатор, ASUS OLED Care+, AI Assistant, VESA DisplayHDR ™ 400 True Black, рівномірна яскравість, 99% DCI-P3, справжній 10-бітний колір і DisplayWidget Center
ROG Strix OLED PG27AQDP | Ігровий монітор | ROG Україна
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 26.5 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | OLED |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Контрастність (динамічна) | 1500000:1 |
| Яскравість екрану | 450 кд/м2 (450 кд/м2 HDR) |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 480 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 1073.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 99 % (DCI-P3), 135 % (sRGB) |
| Розмір пікселя | 0.229 мм |
Роз`єми
| Входи | DisplayPort 1.4 DSC x 1 HDMI (v2.1) x 2 Earphone jack : Yes USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Гніздо для навушників |
Функціональні можливості
| Технології | ROG A.I. Assistant Technology :Yes Trace Free Technology : Yes Color Accuracy : ?E< 2 GamePlus : Yes Low Blue Light : Yes HDCP Support : Yes, 2.2 Game Visual : Yes VRR Technology : FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible Extreme Low Motion Blur :Yes Shadow Boost : Yes Display Widget : Yes, DisplayWidget Center Aspect Control :Yes |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible |
| TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 480Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible FSC MIX | |
| Комплектація (залежить від регіону) | Звіт про попереднє калібрування кольору Кабель DisplayPort Надшвидкісний кабель HDMI Серветка з мікрофібри Адаптер живлення Шнур живлення Короткий посібник Сумка ROG Наклейка ROG Кабель USB 3.2 Комплект кріплення VESA Гарантійний талон |
| Кут нахилу Поворот у горизонтальній площині Поворот у вертикальній площині Регулювання висоти | від -5 до +20° +30° ~ -30° +90° ~ -90° 0~110 мм |
| Габарити (ШхВхТ) | 605 x 548 × 274 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 586.75 x 330.05 мм |
| Вага | 6.2 кг з підставкою |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Вага | 9.60 кг |
| Об'єм | 0.0668 м3 |
| Виробник | |
| Виробник: | ASUS |