Ноутбук HP OMEN 16-ah0041ua 16" 2.5K OLED IPS, Intel U7-255HX, 64GB, F2048GB, NVD5080-16, DOS, чорний
Виробник:Hewlett Packard
Код товару: 37636-02
SKU : BV8Y3EA
Наявність: є в наявності
ПРОЦЕСОР Intel Core Ultra 7 255HX (up to 5.2 GHz, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads)
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ 64GB DDR5 2DM 5600
НАКОПИЧУВАЧ 2TB PCIe Gen4 Performance
ВІДЕОКАРТА NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB VRAM
ОППТИЧНИЙ ПРИВІД No ODD
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА OST FreeDOS 3.0
ГАРАНТІЯ 1 Year
ДИСПЛЕЙ 16.0 2.5K (2560x1600) IPS OLED Low Blue Light 400 nits 240Hz (VRR)
ЗВ’ЯЗОК Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3
ВЕБКАМЕРА HP True Vision 1080p FHD IR camera with TNR and integrated dual array digital microphones
1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
1 USB Type-A 10Gbps signaling rate;
1 HDMI 2.1;
1 headphone/microphone combo;
1 RJ-45
КОЛІР Shadow Black
БАТАРЕЯ 6-cell, 83 Wh Li-ion polymer
АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ 280 W AC power adapter