| ПРОЦЕСОР | Intel Core 5-120U 0.9 GHz (up to 5.0 GHz) 10C 12MB 15W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB (1x16GB) DDR4 3200 CR SODIMM Memory |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe NVMe Value |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Graphics |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Home |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 14 inch FHD (1920x1080) IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| ЗВ’ЯЗОК | Wi-Fi 6 +BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | 720p HD camera with TNR |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2× USB Type-A 5 Gbps; |
| 1× USB Type-C 10 Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4); |
| 1 HDMI; |
| RJ-45 |
| 1 Stereo headphone/microphone combo jack; |
| КОЛІР | Dark Ash Silver |
| КЛАВІАТУРА | Full-size keyboard with TP Imagepad Copilot kbd |
| БАТАРЕЯ | 3 Cell 41 WHr Long Life |
| РОЗМІРИ | 32.4 × 22.59 × 1.5 cm |
| ВАГА | 1.47 kg |