Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 850VA/520W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko
Виробник:APC
Код товару: 38107-02
SKU : BE850G2-GR
Наявність: немає в наявності
Максимальне навантаження: 520 Вт (850 ВА);
Вхідна напруга: від 180 до 266 В;
Вісім розеток (6 - з батарейною підтримкою, 2 - с функцією тільки мережевого фільтру),
Час роботи від батарей при 100%/50% навантаженні: 2,3/9,8 хвилин;
Інтерфейс: USB,
розміри (вxшxг): 120х130х365 мм;