Виробник:APC
Код товару: 38104-02
SKU : SRVL3KRILRK
Наявність: є в наявності
Потужність 3000VA (2700W),
Тип: он-лайн з подвійним перетворенням;
Тип батарей: LiFePO4 (LFP)
Час роботи від батарей при 100%/50% навантаженні- 43хв / 1год 25 хв;
Вхідна напруга: 110 - 300В (half load), 160 - 300В / 40-70Hz
Вихідна напруга: 220/240 В @ 50/60Hz +/- 3 Hz
Розетки: (6) IEC 320 C13, (1) IEC 320 C19
Типовий час перезарядки: н/д
Вбудований байпас,
Інтерфейс: Serial, USB, Available expansion slot
Аварійне відключення живлення (EPO)
Габарити (вхшхг): 172х438х616 мм, 4U