Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS SRV 2000VA/1800W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 3xC13
Виробник:APC
Код товару: 37076-02
SKU : SRV2KRIRK-E
Наявність: є в наявності
Потужність 2000VA(1800W),
Тип: подвійне перетворення (онлайн),
Вхідна напруга: 110 - 285 Adjustable (half load), 160–280В ~ 40 - 70 Гц Автовизначення,
Высвіда стойки 2U,
Вихідна напруга (работа від батарей) - синусоида,
Вихідні розетки (4) IEC 320 C13 (батарейне резервне живлення),
Вбудований байпас,
Час роботи від батарей при 50%/100% навантаженні: 11/4 мин,
Інтерфейс DB-9 RS-232, SmartSlot, USB, Багатофункційна консоль керування з ЖК-індикатором,
Габарити (вхшхг): 86х437х462 мм,