Промисловий комутатор TP-LINK IES210GPP 8xGE (PoE), 120W, 2xGE/SFP, WebSmart
Виробник:TP-LINK
Код товару: 38856-02
SKU : IES210GPP
Наявність: є в наявності
10-портовий гігабітний промисловий Easy Managed комутатор Omada з 6-портами PoE+ та 2-портами PoE++
  • 8× гігабітних портів RJ45 (2× PoE++, 6× PoE+)
  • 2× гігабітні комбіновані слоти RJ45/SFP
  • Бюджет PoE 240 Вт* з потужністю до 60 Вт для кожного порту PoE++
  • Різноманітні функції: PoE до 250 м,** VLAN, QoS та STP/RSTP
  • Централізоване керування хмарою через веб-сайт або додаток Omada †
  • Міцний алюмінієвий корпус IP40 та конструкція для кріплення на DIN-рейку/настінного монтажу
• 2× 10/100/1000 Мбіт/с PoE++ RJ45 порти
• 6× 10/100/1000 Мбіт/с PoE+ RJ45 порти
• 2× гігабітні комбіновані слоти SFP/RJ45
• Автоматичне узгодження/Автоматичне MDI/MDIX
Безвентиляторний
• Монтаж на DIN-рейку
• Настінний монтаж
12-57V 1+1 резервний вхід постійного струму
• Стандарт: сумісний з 802.3af/at/bt
• Порти PoE++ (802.3af/at/bt PoE): 2 порти, до 60 Вт на порт
• Порти PoE+ (802.3af/at PoE): 6 портів, до 30 Вт на порт
• Бюджет PoE:
- 60 Вт (вхід: 12 В / 7,2 A - 21 В / 3,7 A))
- 120 Вт (вхід: 21 В / 6,7 A - 46 В / 3,1 A)
- 240 Вт (вхід: 46 В / 5,7 A - 57 В / 4,4 A)
155 × 120 × 60 мм
• ±6 кВ у звичайному режимі для портів Ethernet
• ±4 кВ у звичайному режимі для вхідних портів живлення постійного струму
20 Gbps
14.88 Mpps
8K
4 Mbit
15 KB
• 802.1p DSCP Priority
• 8 Priority Queues
• Priority Schedule Mode
- WRR (Weighted Round Robin)
• Queue Weight Config
• Bandwidth Control
- Port-Based Rate Limit
• Storm Control
- Multiple Control Modes (kbps/pps)
- Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control
• Link Aggregation
- Static Link Aggregation
- Up to 4 aggregation groups and up to 6 ports per group
• Loopback Detection
• Flow Control
- 802.3x Flow Control
• Mirroring
- Port Mirroring
- One-to-One
- Many-to-One
- Ingress/Egress/Both
• Port Statistics
- Port Mirror Status
- Traffic Statistics
• 802.1ab LLDP
• Spanning Tree
- STP (802.1d)
- RSTP (802.1w)
• IGMP Snooping
- IGMP v1/v2/v3 Snooping
- Fast Leave
• MTU VLAN
• Port-Based VLAN
• 802.1Q Tag VLAN
- Max 32 VLAN Groups
- 4K VID
Store-And-Forward
• Хмарний контролер Omada
• Веб-інтерфейс користувача
• DHCP-клієнт
• Діагностика кабелів
• Цифровий діагностичний моніторинг (DDM)
• Автоматичне виявлення пристроїв†
• Пакетне налаштування†
• Пакетне оновлення прошивки†
• Уніфіковане налаштування†
Iнші Сертифікація Вміст упаковки Навколишнє середовище
FCC, CE, RoHS
• IES210GPP
• Настінні пластини
• Посібник з встановлення
• Робоча вологість: 5%~95% без конденсації