Монітор Asus 26.5" ROG Swift PG27AQDP 2xHDMI, DP, 2xUSB, OLED, 2560x1440, 480Hz, 0.03ms, DCI-P3 99%, AdaptiveSync, Pivot, HDR400
Код товару: 38167-02
SKU : 90LM0A20-B01A70
Наявність: немає в наявності
  • Додаткове рівномірне налаштування яскравості забезпечує постійний рівень яскравості
  • Широкі можливості підключення включають DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 і роз’єм для штатива
ROG Strix OLED PG27AQDP | Ігровий монітор | ROG Україна
Основні
Тип пристрою монітор
Призначення для ігор
Діагональ екрану 26.5 "
Покриття екрану антиблікове
Підтримка сторін 16:9
Тип матриці OLED
Технічні характеристики
Рекомендована роздільна здатність 2560x1440
Контрастність (динамічна) 1500000:1
Яскравість екрану 450 кд/м2 (450 кд/м2 HDR)
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 480 Гц
Кут огляду по вертикалі 178 °
Колірний обхват 99 % (DCI-P3), 135 % (sRGB)
Розмір пікселя 0.229 мм
Роз`єми
Входи
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI (v2.1) x 2
Earphone jack : Yes
USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Гніздо для навушників
Функціональні можливості
Технології
ROG A.I. Assistant Technology :Yes
Trace Free Technology : Yes
Color Accuracy : ?E< 2
GamePlus : Yes
Low Blue Light : Yes
HDCP Support : Yes, 2.2
Game Visual : Yes
VRR Technology : FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible
Extreme Low Motion Blur :Yes
Shadow Boost : Yes
Display Widget : Yes, DisplayWidget Center
Aspect Control :Yes
Додатково
Настінне кріплення VESA 100x100
Споживана потужність 27 Вт
Cтандарт безпеки та сертифікати FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (Hardware Solution)
VESA AdaptiveSync Display 480Hz
VESA DisplayHDR 400 True Black
AMD FreeSync Premium
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Комплектація (залежить від регіону) Звіт про попереднє калібрування кольору
Кабель DisplayPort
Надшвидкісний кабель HDMI
Серветка з мікрофібри
Адаптер живлення
Шнур живлення
Короткий посібник
Сумка ROG
Наклейка ROG
Кабель USB 3.2
Комплект кріплення VESA
Гарантійний талон
Кут нахилу
Поворот у горизонтальній площині
Поворот у вертикальній площині
Регулювання висоти
від -5 до +20°
0~110 мм
Габарити (ШхВхТ) 605 x 548 × 274 мм з підставкою
Область перегляду (HxV) 586.75 x 330.05 мм
Вага 6.2 кг з підставкою
Гарантія
Гарантія 36 місяця
Параметри упаковки
Ширина 220 мм
Висота 440 мм
Довжина 690 мм