TUF Gaming Series 5 - VG279Q5A Gaming Monitor – 27-inch Full HD Fast-IPS panel, 200Hz, 0.3ms , G-SYNC® compatible, AMD FreeSync™ Premium, ELMB SYNC, 99% sRGB, DisplayWidget Center, Gaming AI
TUF Gaming VG279Q5A | Монітор | ASUS Україна
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Контрастність | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG), 0,3 мс (мін.) |
| Частота оновлення | 200 Гц максимальна |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів, sRGB: 99%, DCI-P3: 90% |
| Розмір пікселя | 0.311 мм |
| LED підсвічування |
Роз`єми
| Входи | DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2) HDMI(v2.0) x 2 Роз’єм для навушників |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2Вт x 2 |
| Гніздо для замка Kensington | |
| Технології | Технологія Trace Free :Так GameVisual : Так Вибір температури кольору :Так (4 режими) GamePlus : Так HDCP : Так, 2.3 Надзвичайно низьке розмиття в русі :Так Технологія VRR :Так (Adaptive-Sync) Технологія GameFast Input :Так Shadow Boost : Так DisplayWidget : Так, DisplayWidget Center Low Blue Light : Так ASUS Power Sync : Так A.I. Assistant Technology : AI Visual A.I. Assistant Technology : Dynamic Crosshair |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100 x 100 |
| Споживана потужність | 16.7 Вт максимальна |
| Кут нахилу | від -5° до +23° |
| Колір | чорний |
| Вага нетто | 4.5 кг з підставкою |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага брутто | 6.3 кг |
| Об'єм | 0.05233 м3 |
| Виробник | |
| Виробник: | ASUS |