Портативний монітор ASUS ZenScreen OLED MQ16FC – 16-дюймова OLED-панель 16:10 WUXGA (1920 x 1200), наскрізне живлення, автоматичне обертання, штатив, USB Type-C®, mini-HDMI®, 95% DCI-P3, без мерехтіння, низький рівень синього світла, сертифікація FSC Mix
ASUS ZenScreen OLED MQ16FC portable monitor I 16:10 power pa
Основні
| Тип пристрою | монітор портативний |
| Діагональ екрану | 16 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:10 |
| Тип матриці | OLED |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1200 |
| Контрастність (статична) | 1000000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100,000,000:1 (HDR, Max) |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів. DCI-P3: 95% |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
Роз`єми
| Входи | USB-C x 2 (DP Alt Mode) Mini HDMI x 1 Роз’єм для навушників |
Функціональні можливості
| Технології | SPLENDID Technology : Yes Color Temp. Selection : Yes (5 modes) Gamma Adjustment : Yes (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6) Auto Rotation:Yes, supported by DisplayWidget Center Color Accuracy : ?E< 2 QuickFit : Yes HDCP : Yes, 1.4 DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center Low Blue Light : Yes (Hardware Solution) Power Pass-through : Max. 65W |
Додатково
| Споживана потужність | 4.7 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |
| Комплектація (залежить від регіону) | Серветка з мікрофібри Кабель Mini HDMI-HDMI Комплект гнізда для штатива MTS02D Адаптер живлення Короткий посібник користувача Кабель USB-C x 2 Гарантійний талон Чохол для ZenScreen |
| Додатково | 1/4" Tripod Socket |
| Габарити (ШхВхТ) | 359 x 233 x 9 мм |
| Область перегляду (HxV) | 344.448 x 215.28 мм |
| Вага | 0.68 кг |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 298 мм |
| Довжина | 443 мм |
| Вага | 1.74 кг |
| Об'єм | 0.0119 м3 |
| Виробник | |
| Виробник: | ASUS |