Монітор Asus 27" VA27AQSE D-Sub, HDMI, DP, 2xUSB, MM, IPS, 2560x1440, 75Hz, 1ms, sRGB 99%, AdaptiveSync, Pivot
Код товару: 38184-02
SKU : 90LM06G1-B02171
Наявність: немає в наявності
  • Різноманітні інтерфейси: HDMI, DisplayPort, VGA, вихід на навушники.
  • Монтаж на стіну за допомогою VESA-сумісного кріплення.
  • Екологічність: паперове паковання, придатний до переробки картон, екологічні стандарти.
VA27AQSE | Монітор | ASUS Україна
Основні
Тип пристрою монітор
Призначення для дому та офісу
Діагональ екрану 27 "
Покриття екрану антиблікове
Підтримка сторін 16:9
Тип матриці IPS
Технічні характеристики
Рекомендована роздільна здатність 2560x1440 (Quad HD)
Контрастність (статична) 1000:1
Час реакції 1 мс MPRT
Частота оновлення 75 Гц
Кут огляду по вертикалі 178 °
Глибина кольору 16.7 млн. кольорів, sRGB: 99%
Розмір пікселя 0.233 мм
LED підсвічування
Роз`єми
Входи DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v1.4) x 1
VGA x 1
Роз’єм для навушників :Так
Функціональні можливості
Вбудовані динаміки 2Wx2
Технології Технологія Trace Free :Так
Технологія SPLENDID :Так
Вибір температури кольору :Так (4 режими)
GamePlus : Так
QuickFit : Так
HDCP : Так, 1.4
Технологія VRR :Так (Adaptive-Sync)
Синхронізація руху :Так
DisplayWidget : Так, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Так
Технологія Eye Care+ :Так
ASUS Power Sync : Так
Додатково
Настінне кріплення VESA 100x100
Кут нахилу від -5 до +35°
Регулювання по висоті 0–150 мм
Колір чорний
Габарити (ШхВхТ) 61.35 x 52.95 x 22.40 см
Вага 5.55 кг
Гарантія
Гарантія 36 місяців
Параметри упаковки
Ширина 143 мм
Висота 460 мм
Довжина 694 мм