Монітор DELL 27" E2726HS D-Sub, HDMI, DP, MM, IPS, 100Hz
| Виробник: | Dell |
| Код товару: | 38331-02 |
| SKU : | 210-BTPZ |
-
7306.00₴
| Виробник: | Dell |
| Код товару: | 38331-02 |
| SKU : | 210-BTPZ |
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для дому та офісу |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Час реакції | 5 мс GTG (Fast) / 8 ms GTG |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 72 % NTSC (CIE 1931) |
| Розмір пікселя | 0.3144 мм |
| Входи | 1x HDMI™ (1.4) 1 DisplayPort 1.4 port out VGA port |
| Вбудовані динаміки | |
| Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Технології | BFR Free PVC Free Технологія Eye Comfort |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Додатково | Cable Lock Slot Security Lock |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Поворотний екран | height, tilt −5° to 21°, swivel −173° to 173°, pivot ±90° |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 611 × 355 × 55 мм |
| Габариты с подставкой (ШхВхТ) | 611 × 408 × 212 мм |
| Вага | 3.09 кг |
| Вага з підставкою | 4.83 кг |
| Виробник | |
| Виробник: | Dell |