Монітор DELL 34" P3426WEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 3440x1440, 21:9, 100Hz, sRGB 99%, CURVED, HAS, Cam
Виробник:Dell
Код товару: 38340-02
SKU : 210-BVHQ
Наявність: немає в наявності
Technical Information
Number of Screens
1
Screen Size Class
34"
Viewable Screen Size
34.1"
Screen Mode
UW-QHD
Panel Technology
In-plane Switching (IPS) Technology
Response Time Details
  • 5 ms GTG (Fast)
  • 8 ms GTG
Aspect Ratio
21:9
Pixel Pitch
0.23300 mm x 0.23300 mm
Horizontal Viewing Angle
178°
Vertical Viewing Angle
178°
Mount Type
Panel Mount
HDCP Supported
Yes
Maximum Adjustable Height
5.91"
Tilt Angle
-5° to 21°
Swivel Angle
-30° to 30°
Slant Angle
-4°/4°
Features
  • Anti-glare
  • sRGB
  • Eye Comfort Technology
  • Low Blue Light
  • Flicker-free
  • Cable Lock Slot
  • Security Lock
  • BFR Free
  • PVC Free
  • Picture by Picture
  • Picture in Picture
Adjustable Stand
Yes
Stand Adjustments
  • Swivel
  • Height
  • Tilt
  • Slant
Stand Included
Curved Screen
Curvature
3800R
Glass Hardness
3H
Camera Resolution
4 Megapixel
Surface Treatment
Anti-glare
Flicker Free
Video
Maximum Resolution
3440 x 1440 at 100Hz
Standard Refresh Rate
100 Hz
Color Supported
1.07 Billion Colors
Native Contrast Ratio
Brightness
350 cd/m2
Color Gamut
99% sRGB (CIE 1931)
Pixel Per Inch (PPI)
109
Resolution Type
Standard
Audio
Number of Speakers
2
Speakers
Speaker Output Power
2 x 5 W
Interfaces/Ports
Connectivity
  • 1 HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 3440 x 1440 as specified in HDMI 2.1 (TMDS))
  • 1 DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s
  • 2 USB Type-A 5Gbps downstream port/s
  • 1 USB Type-B 5Gbps upstream port/s
  • 1 USB-C 5Gbps upstream port/s (DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery up to 90 W)
  • 1 RJ45 Ethernet port/s, 1GbE
  • 1 USB Type-A 5Gbps downstream port/s with Battery Charging 1.2
  • 1 USB-C 5Gbps downstream port/s, Power Delivery up to 15 W
USB Type-C (Power Delivery) Upstream
90 W
USB Type-C (Power Delivery) Downstream
15 W
Built-in Devices
Built-in Devices
  • USB Hub
  • KVM Switch
Webcam
Microphone
Environmental Conditions
Operating Temperature Range
32°F (0°C) to 104°F (40°C)
Non-operating Temperature Range
-4°F (-20°C) to 140°F (60°C)
Operating Humidity Range
10% to 80% (Non-condensing)
Non-operating Humidity Range
5% to 90% (Non-condensing)
Maximum Operating Altitude
16404 ft
Maximum Non-operating Altitude
40000 ft
Power Description
Input Voltage Range
100V AC to 240V AC
Operating Power Consumption
27 W
Standby Power Consumption
0.3 W
Off-Mode Power Consumption
0.3 W
Frequency
  • 50 Hz
  • 60 Hz
Maximum Power Consumption
220 W
Voltage Current
2.50 A
Input Voltage Range/Current Details
100 VAC to 240 VAC/50 Hz or 60 Hz ± 3 Hz/2.5 A
Physical Characteristics
VESA Mount Compatible
VESA Mount Standard
100 x 100
Color Family
Black
Product Color
Black
Height
15.46"
Width
32.11"
Depth
3.38"
Bezel Width (Top)
0.34"
Bezel Width (Bottom)
0.67"
Bezel Width (Left)
0.34"
Bezel Width (Right)
0.34"
Weight (Approximate)
15.83 lb
Stand Height
17.06"
Stand Width
13.51"
Stand Depth
9.03"
Weight (with Packaging) with Stand
32.65 lb
Weight (with Packaging) without Stand
Weight with Stand & Cables (Approximate)
Miscellaneous
Package Contents
  • Monitor
  • Stand
  • Quick Start guide
  • Safety Information
Windows Hello Compatible
Certifications & Standards
  • BFR/PVC free monitor (excluding external cables)
  • Product Safety, EMC and Environmental Datasheets
  • Dell Regulatory Compliance Home Page
  • Dell and the Environment
  • Meets NFPA 99 leakage current requirements.
  • Ukraine EE
  • Mexico EE
  • CEL
  • GS Mark
Platform Supported
  • Windows
  • Mac
Energy Star
Country of Origin
China/Vietnam
TAA Compliant
TCO Certified
Eye Comfort Certification
Eye Comfort Rating
4 Star
Dell Display and Peripheral Manager Compatibility
Remote Asset Management
Dell Display and Peripheral Manager (DDPM)
Application/Usage
Conferencing
Cable Type Included
  • Power cable
  • 1 x DisplayPort-DisplayPort cable - 1.80 m
  • 1 x USB Type A to Type B downstream cable 1.80 m
  • 1 x USB-C to C 5Gbps 100 W cable 1.80 m