Ноутбук ASUS Vivobook V16 V3607VP-RP016 16" WUXGA, Intel 7 240H, 16GB, F512GB, NVD5070-8, NoOS, Чорний
Код товару: 38139-02
SKU : 90NB16R1-M000Z0
Наявність: є в наявності
Процесор Intel® Core™ 7 Processor 240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 cores, 16 Threads)
Програмне забезпечення Without OS
Оперативна пам'ять 16GB DDR5-5600
Дисплей 16" WUXGA (16:10) (1920 x 1200), 144Hz, 300nits, NTSC 45%, Anti-glare display
Відеоадаптер NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU 8GB GDDR7
Накопичувач 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Клавіатура Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
Камера 1080p FHD camera; With privacy shutter
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Аудіо SonicMaster
Built-in speaker
Built-in microphone
Батарея 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Блок живлення Rectangle Conn, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal
Розміри 357 x 250 x 18.0 ~ 22.0 мм (WxDxH)