| ПРОЦЕСОР | Intel Core 3 100U (up to 4.70GHz, 10MB cache, 6 cores) |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB (2x8GB) DDR4 3200 SODIMM Memory |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe-4x4 NVMe Value M.2 |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Graphics |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Home |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 14 inch FHD (1920x1080) IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| ЗВ’ЯЗОК | Wi-Fi 6 +BT 5.4 with 2 Antenna |
| ВЕБКАМЕРА | 720p HD camera with TNR |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; |
| 1 USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge); |
| 1 HDMI 1.4b; |
| 1 AC power; |
| 1 Stereo headphone/microphone combo jack; |
| КОЛІР | Turbo Silver |
| КЛАВІАТУРА | Flint Opaque kbd TP Imagepad Backlit kbd |
| БАТАРЕЯ | 3 Cell 41 WHr Long Life |
| РОЗМІРИ | 32.37 x 21.5 x 1.32 cm |
| ВАГА | 1.4 kg |